Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
JUARISTI Deutschland GmbH nga Erkelenz:

JUARISTI Deutschland GmbH

Herr Stefan Eggerath
Kölner Straße 71-73
41812 Erkelenz
Gjermani
Nordrhein-Westfalen


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë e mërzitshme- dhe mulliri
Makinë e mërzitshme- dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX3 S

Spindle quill: Ø 130mm optional Ø 150 mm Spindle speed: 3.500 rpm optional 4.000 rpm Main drive power S1: 40 / 46 kW Spindl ...

Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme
Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme JUARISTI Boring & Milling S.L.U MX5 RAM

Spindle speed: 3500 / 3000 1/min Wgsbik Main drive power S1: 51 kW Spindle torque S1: 2250 / 3225 Nm Spindle quill: Ø 130 – 160 mm RAM-Cro ...

Makinë e mërzitshme- dhe mulliri
Makinë e mërzitshme- dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX7 S

Spindle quill: Ø 150mm or Ø 180 mm Bogsetiql7 Spindle speed: 3.000 rpm or 2.500 rpm Main drive power S1: 46 / 70 kW Spindle torq ...

Dërgoni kërkesën për JUARISTI Deutschland GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë e mërzitshme- dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX3 S

Spindle quill: Ø 130mm optional Ø 150 mm Spindle speed: 3.500 rpm optional 4.000 rpm Main drive power S1: 40 / 46 kW Spindle torque S1: 1.650 / 2.050 Nm Hydros......


Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme JUARISTI Boring & Milling S.L.U MX5 RAM

Spindle speed: 3500 / 3000 1/min Wgsbik Main drive power S1: 51 kW Spindle torque S1: 2250 / 3225 Nm Spindle quill: Ø 130 – 160 mm RAM-Cross section: 460 x 520 mm X-axis: ......


Makinë e mërzitshme- dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX7 S

Spindle quill: Ø 150mm or Ø 180 mm Bogsetiql7 Spindle speed: 3.000 rpm or 2.500 rpm Main drive power S1: 46 / 70 kW Spindle torque S1: 2.620 / 4.120 Nm Hydrostatic ......


Makinë e mërzitshme dhe mulliri e tipit RAM JUARISTI MP5 RAM

Spindle speed: 3.500 – 3.000 1/min G0t7t2v Power main drive S1: 64 – 96 kW Spindle torque S1: 3.800 – 9.700 Nm Spindel quill Ø: 130 – 160 mm RAM-cross section: 460 x 520 mm ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153