Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
JUARISTI Deutschland GmbH fund Erkelenz:

JUARISTI Deutschland GmbH

Herr Stefan Eggerath
Kölner Straße 71-73
41812 Erkelenz
Gjermani
Nordrhein-Westfalen


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë e mërzitshme dhe mulliri
Makinë e mërzitshme dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX3 S

Spindle quill: Ø 130mm optional Ø 150 mm Spindle speed: 3.500 rpm optional 4.000 rpm Main drive power S1: 40 / 46 kW Spindl ...

Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme
Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme JUARISTI Boring & Milling S.L.U MX5 RAM

Spindle speed: 3500 / 3000 1/min Main drive power S1: 51 kW Wgsbik Spindle torque S1: 2250 / 3225 Nm Spindle quill: Ø 130 – 160 mm RAM-Cro ...

Makinë e mërzitshme dhe mulliri
Makinë e mërzitshme dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX7 S

Spindle quill: Ø 150mm or Ø 180 mm Spindle speed: 3.000 rpm or 2.500 rpm Main drive power S1: 46 / 70 kW Spindle torque S1: ...

Dërgo kërkesë te JUARISTI Deutschland GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë e mërzitshme dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX3 S

Spindle quill: Ø 130mm optional Ø 150 mm Spindle speed: 3.500 rpm optional 4.000 rpm Main drive power S1: 40 / 46 kW Spindle torque S1: 1.650 / 2.050 Nm Hydros......


Mulliri i tipit të dyshemesë- Makinë e mërzitshme JUARISTI Boring & Milling S.L.U MX5 RAM

Spindle speed: 3500 / 3000 1/min Main drive power S1: 51 kW Wgsbik Spindle torque S1: 2250 / 3225 Nm Spindle quill: Ø 130 – 160 mm RAM-Cross section: 460 x 520 mm X-axis: ......


Makinë e mërzitshme dhe mulliri JUARISTI Boring & Milling S.L.U TX7 S

Spindle quill: Ø 150mm or Ø 180 mm Spindle speed: 3.000 rpm or 2.500 rpm Main drive power S1: 46 / 70 kW Spindle torque S1: 2.620 / 4.120 Nm Hydrostatic machining t......


Makinë e mërzitshme dhe mulliri e tipit RAM JUARISTI MP5 RAM

Spindle speed: 3.500 – 3.000 1/min Power main drive S1: 64 – 96 kW Spindle torque S1: 3.800 – 9.700 Nm Spindel quill Ø: 130 – 160 mm RAM-cross section: 460 x 520 mm X-axis:......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej