Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
UAB "AKMENS NAMAS" nga Klaipėda:

STONE PROCCESING COMPANY, working with natural and artificial stone, producing kitchentops, bathtops, supplying tiles., etc.

Frau Robertina Janušauskienė
Artojo g. 7E
92105 Klaipėda
Lituani


+370 614 ...
+370 614 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Nxjerrësi i pluhurit të murit të ujit Bora
Nxjerrësi i pluhurit të murit të ujit Bora Martini Aeroimpianti Bora 4

Dust collector wall. The machine is made of galvanized iron and type is BORA. The first cabin on the market with suction on both sides. Th ...

Dërgoni kërkesën për UAB "AKMENS NAMAS":
më shumë listings & makineri në ofertë:
Nxjerrësi i pluhurit të murit të ujit Bora Martini Aeroimpianti Bora 4

Dust collector wall. The machine is made of galvanized iron and type is BORA. The first cabin on the market with suction on both sides. This system achieves dust reduction and su......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153