Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hanval Metall OÜ fund Karksi-Nuia:

Hanval Metall OÜ is a subcontractor for CNC machining, welding and assembling services. We have done CNC machined parts and welded assemblies for different Scandinavian industries like hydraulics, forest machine building and civil engineering machinery, factory equipment etc. more than 25 years already. Averagely of 60% of revenue, every year, is sold to the export markets.

Herr Ursel Hannus
Tööstuse 1A
69102 Karksi-Nuia
Estonia


Zbuloni më shumë makina të përdorura

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CNC torno
CNC torno FAT 560 TUR MN

- CNC control: Sinumerik 810.d - Max turning length: 815 mm - Turning diameter over the bed: 560 mm - Spindle bore: 90 mm - Turret: Sauter ...

Dërgo kërkesë te Hanval Metall OÜ:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
CNC torno FAT 560 TUR MN

- CNC control: Sinumerik 810.d - Max turning length: 815 mm - Turning diameter over the bed: 560 mm - Spindle bore: 90 mm - Turret: Sauter 8 sockets - Speed range: 2-2500 rpm wit......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej