Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Pleitner Verpackungsmanagement GmbH fund Windhagen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Raphael Dissemond
Hohn 26a
53578 Windhagen
Gjermani
Rheinland-Pfalz


Informacione të tjera ligjore

Pleitner Verpackungsmanagement GmbH
Hohn, 26a
53578 Windhagen
Handelsregister: 24990
Registergericht: Amtsgericht Montabaur
Vertreten durch:
Frank Pleitner

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE 305 117 552

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Rrjedhje shkarkimi
Rrjedhje shkarkimi VI-AN - EINE MARKE DER HECKMANN - Untern V 5

Discharge chute for big bag emptying, weight: 800kg The conveying capacity is: 5m³/h. Bnmcxo7myp Nominal power: 2 x 0,35 KW at 400V and 50 H ...

Etiketë e dyfishtë me vulë
Etiketë e dyfishtë me vulë

For sale is the labeler seen in the photos. It is a stamp labeler that is able to dispense up to two pre-printed labels simultaneously. It i ...

Dërgo kërkesë te Pleitner Verpackungsmanagement GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Rrjedhje shkarkimi VI-AN - EINE MARKE DER HECKMANN - Untern V 5

Discharge chute for big bag emptying, weight: 800kg The conveying capacity is: 5m³/h. Bnmcxo7myp Nominal power: 2 x 0,35 KW at 400V and 50 Hz Quantity 2 pieces If both are purchase......


Etiketë e dyfishtë me vulë

For sale is the labeler seen in the photos. It is a stamp labeler that is able to dispense up to two pre-printed labels simultaneously. It is possible to turn the labels by 90°. La......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej