Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DION ENGINEERING Ltd. nga Russe:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Vihren Genchev
N. Tabakov str. 8
7019 Russe
Bulgari


+359 82 8 ...
+359 89 5...
informacione të mëtejshme ligjore

Dion Engineering is producer of lines for pasteurization of eggs, milk , juices

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Pasterizuesi me makinën mbushëse
Pasterizuesi me makinën mbushëse Dion Engineering PJ 500 B / FM1H

Pasteurizer for fruits with capacity 500 l/h with filling machine for bag in box and bottles. Can heat the juice up to 85C and fill in bag i ...

Makinë për emulgues me xhel tortë
Makinë për emulgues me xhel tortë Dion Engineering GEM 250

The Machine is used for industrial production of Cake Gel Emulsifier. The Cake Gel Emulsifier is a mix of liquid and dry emulsifiers, which ...

Makinë mbushëse plotësisht automatike
Makinë mbushëse plotësisht automatike Dion Engineering AFM 2H

Fully automatic filling machine with two filling heads and control panel for bottles and bag in box Jvyut3 ...

Dërgoni kërkesën për DION ENGINEERING Ltd.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Pasterizuesi me makinën mbushëse Dion Engineering PJ 500 B / FM1H

Pasteurizer for fruits with capacity 500 l/h with filling machine for bag in box and bottles. Can heat the juice up to 85C and fill in bag in box or bottles. Bl0a9k7b73......


Makinë për emulgues me xhel tortë Dion Engineering GEM 250

The Machine is used for industrial production of Cake Gel Emulsifier. The Cake Gel Emulsifier is a mix of liquid and dry emulsifiers, which are melted, cooled and transformed in ho......


Makinë mbushëse plotësisht automatike Dion Engineering AFM 2H

Fully automatic filling machine with two filling heads and control panel for bottles and bag in box Jvyut3......


Pasterizues për qumësht dhe vezë Dion Engineering PS 500 RSH

Pasteurizer for egg and dairy processing with capacity 500l/h Bl0do7hach......


Makinë mbushëse gjysmë automatike Dion Engineering FM 2H

Semi automatic filling machine for bottles and bag in box Bl2pxd0owx......


Filtri i vezëve Dion engineering AAF-3000

For filtering of eggs melange or liquid food products. St3kjk......


Moduli para-ftohës Dion engineering Ltd.

This system regulates the coolant to always be at the set temperature. Bl78tcqndm......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153