Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
DION ENGINEERING Ltd. fund Russe:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Vihren Genchev
N. Tabakov str. 8
7019 Russe
Bullgaria


Informacione të tjera ligjore

Dion Engineering is producer of lines for pasteurization of eggs, milk , juices

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pasterizuesi me makinën mbushëse
Pasterizuesi me makinën mbushëse Dion Engineering PJ 500 B / FM1H

Pasteurizer for fruits with capacity 500 l/h with filling machine for bag in box and bottles. Can heat the juice up to 85C and fill in bag i ...

Makinë për emulgues me xhel tortë
Makinë për emulgues me xhel tortë Dion Engineering GEM 250

The Machine is used for industrial production of Cake Gel Emulsifier. The Cake Gel Emulsifier is a mix of liquid and dry emulsifiers, which ...

Makinë mbushëse plotësisht automatike
Makinë mbushëse plotësisht automatike Dion Engineering AFM 2H

Fully automatic filling machine with two filling heads and control panel for bottles and bag in box Jvyut3 ...

Dërgo kërkesë te DION ENGINEERING Ltd.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pasterizuesi me makinën mbushëse Dion Engineering PJ 500 B / FM1H

Pasteurizer for fruits with capacity 500 l/h with filling machine for bag in box and bottles. Can heat the juice up to 85C and fill in bag in box or bottles. Bl0a9k7b73......


Makinë për emulgues me xhel tortë Dion Engineering GEM 250

The Machine is used for industrial production of Cake Gel Emulsifier. The Cake Gel Emulsifier is a mix of liquid and dry emulsifiers, which are melted, cooled and transformed in ho......


Makinë mbushëse plotësisht automatike Dion Engineering AFM 2H

Fully automatic filling machine with two filling heads and control panel for bottles and bag in box Jvyut3......


Pasterizues për qumësht dhe vezë Dion Engineering PS 500 RSH

Pasteurizer for egg and dairy processing with capacity 500l/h Bl0do7hach......


Makinë mbushëse gjysmë automatike Dion Engineering FM 2H

Semi automatic filling machine for bottles and bag in box Bl2pxd0owx......


Filtri i vezëve Dion engineering AAF-3000

For filtering of eggs melange or liquid food products. St3kjk......


Moduli para-ftohës Dion engineering Ltd.

This system regulates the coolant to always be at the set temperature. Bl78tcqndm......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej