Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Gwm Multispindle service spa fund Suisio:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Adriano Fontana
Via Enrico Mattei 8
24040 Suisio
Italia


Informacione të tjera ligjore

Gwm Multispindle service spa
Via Luigi Cibrario,13
10143 Torino

C.F. e P.I. 03922670165

Legale rappresentante : Sig. Fontana Norbis Adriano

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
torno automatike me gjashtë bisht
torno automatike me gjashtë bisht SCHÜTTE SF32 S-DNT

Thread cutting machine, recoil spindle, thread milling machine, cams, collets, several tool holders brand Göltenbodt Blyyrt32sh ...

torno Multispindle
torno Multispindle Gildemeister AS 20 AC

Gildemeister 20 completely rebuilt to new condition -AC motor for production time control -AC motor for threading -GM-type soundproof caster ...

Torno automatike me shumë gishta
Torno automatike me shumë gishta Gildemeister GM 35-6 AC HIRTH

Six-spindle automatic lathe , bar feed, tube and tube bundle , conveyor , pick-up spindle , threading clutches Pue2v ...

Dërgo kërkesë te Gwm Multispindle service spa:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
torno automatike me gjashtë bisht SCHÜTTE SF32 S-DNT

Thread cutting machine, recoil spindle, thread milling machine, cams, collets, several tool holders brand Göltenbodt Blyyrt32sh......


torno Multispindle Gildemeister AS 20 AC

Gildemeister 20 completely rebuilt to new condition -AC motor for production time control -AC motor for threading -GM-type soundproof casters -frequency converter for spindle speed......


Torno automatike me shumë gishta Gildemeister GM 35-6 AC HIRTH

Six-spindle automatic lathe , bar feed, tube and tube bundle , conveyor , pick-up spindle , threading clutches Pue2v......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej