Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
KDB bvba nga Halen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr I. Kumpen
Kerkstraat 12
3545 Halen
Belgjikë


+32 475 5 ...
+32 475 5...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
minigraver
minigraver Yanmar vio50

good 5tons 2buckets cw10 hydro Bndyy0sm ...

kniklader 3.5ton
kniklader 3.5ton weidemann 2070lp

slechts 3800uur met bak en vorken en hydr wissel op brede banden nette machine 50pk 4cyl perkins Bpvoqexzgj ...

kniklader 3.5ton
kniklader 3.5ton weidemann 2070lp

slechts 3800uur met bak en vorken en hydr wissel op brede banden nette machine 50pk 4cyl perkins Bpvorblkcm ...

Dërgoni kërkesën për KDB bvba:
më shumë listings & makineri në ofertë:
minigraver Yanmar vio50

good 5tons 2buckets cw10 hydro Bndyy0sm......


kniklader 3.5ton weidemann 2070lp

slechts 3800uur met bak en vorken en hydr wissel op brede banden nette machine 50pk 4cyl perkins Bpvoqexzgj......


kniklader 3.5ton weidemann 2070lp

slechts 3800uur met bak en vorken en hydr wissel op brede banden nette machine 50pk 4cyl perkins Bpvorblkcm......


MINIGRAVER 3.5TON KUBOTA KX101-3a

good working machine 3.5ton Uib3xs8 3855houres 2buckets......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153