Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Implenia Construction GmbH fund Mannheim:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Dorian Kunert
Diffenestraße 14
68169 Mannheim
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
112 EC-H lartësia e grepit përafërsisht 25 m
112 EC-H lartësia e grepit përafërsisht 25 m Liebherr

KTK LIEBHERR 112 EC-H year of construction 1994, colour yellow incl. counter ballast - 8,85 m 185 HC base tower, colour yellow - Cross frame ...

180 EC-H 10 Lartësia e grepit Litronic përafërsisht 25 m
180 EC-H 10 Lartësia e grepit Litronic përafërsisht 25 m Liebherr

KTK LIEBHERR 180 EC-H10 Litronic year 1994, colour yellow incl. counter ballast - 185 HC tower, colour yellow - Cross frame 185 HC - 60 m bo ...

Enë 20' revistë
Enë 20' revistë Bilfinger

Magazine with light and power Hdsxlmt ...

Dërgo kërkesë te Implenia Construction GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
112 EC-H lartësia e grepit përafërsisht 25 m Liebherr

KTK LIEBHERR 112 EC-H year of construction 1994, colour yellow incl. counter ballast - 8,85 m 185 HC base tower, colour yellow - Cross frame 185 HC - 55 m boom & counterboom 13,5m ......


180 EC-H 10 Lartësia e grepit Litronic përafërsisht 25 m Liebherr

KTK LIEBHERR 180 EC-H10 Litronic year 1994, colour yellow incl. counter ballast - 185 HC tower, colour yellow - Cross frame 185 HC - 60 m boom & counterboom 13,5m - central ballast......


Enë 20' revistë Bilfinger

Magazine with light and power Hdsxlmt......


Kontejner sanitar 20' - larje dhe dushe Bilfinger

1xwashing and shower container B2cqsgzuez - 300l boiler - wash basin - 2 showers - 2 toilets......


Kulla shkalle 5m kati i pare Implenia

Two stair towers each 350 € Length ca 4,5 m Vu03q3 width ca 2,5 m Height ca 2,6 m......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej