Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Implenia Construction GmbH nga Mannheim:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Dorian Kunert
Diffenestraße 14
68169 Mannheim
Gjermani


+49 621 8 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Transformatorët izolues të lëvizshëm
Transformatorët izolues të lëvizshëm

- 7 mobile isolating transformers à 400 € Gfxohmh - as good as new - hardly used ...

20 '2-fish kontejner banimi / zyre
20 '2-fish kontejner banimi / zyre Bilfinger

2-fold container unit including mini kitchen, toilet with hand basin and hot water boiler Electric heating including furniture Length approx ...

Enë reviste 20 '
Enë reviste 20 '

well preserved magazine/workshop container Hn39by8a3 ...

Dërgoni kërkesën për Implenia Construction GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Transformatorët izolues të lëvizshëm

- 7 mobile isolating transformers à 400 € Gfxohmh - as good as new - hardly used......


20 '2-fish kontejner banimi / zyre Bilfinger

2-fold container unit including mini kitchen, toilet with hand basin and hot water boiler Electric heating including furniture Length approx. 6,0 m Width approx. 2.5 m Blz0qz8heh H......


Enë reviste 20 '

well preserved magazine/workshop container Hn39by8a3......


Enë korridori Bilfinger (vgl. ALHO) 5 m Flur

2 x 5m corridor container Idr29rkv3 Length approx. 5,0 m Width approx. 2.5 m Height approx. 2.6 m Corrosion possible on roof and frame......Flurcontainer ProContain ProContain

- 300 € per Container - Package with Discount possible - ProContain - Building year 2010 - Good condition - 5 single units; 5.0m length, 2.5m width, 2.8m height Bm7wvw......Enë sanitare 2x20 '- Larje dhe dushe ALHO

1x washing and shower container- X318000768 - 2x300l boiler Bm7xm8wlth - 5 washbasins - 3 showers 1x wash and shower container- X318000767 - 2x300l boiler - 5 washbasins - 3 shower......


Kontejner i vogël reviste "Safe Tank Bilfinger

Very well preserved small magazine container for use on construction sites Bna7mkbqbn......


180 EC-H10 lartësia e grepit litronik përafërsisht. 40 m Liebherr

KTK LIEBHERR 180 EC-H10 Litronic year 1999, colour yellow incl. counter ballast Bngohy0fk2 - 8.85 m 185 HC basic tower, colour yellow - Undercarriage 185 HC - Undercarriage Tower s......


Kabëll druri

Cable drums made of wood á 10 € Bn8vjivhdp......


Enë korridori 6 m Containex

20' floor container Grvfgkp......


Kontejner revistash 20 '- Kontejner pune Bilfinger

well maintained magazine/workshop container Bpwfq2smtr Electricity connection furniture and workbench......


Enë 20 'Bilfinger Bilfinger

- Bilfinger - Year of manufacture approx. 2000 - Very good condition - Electric heating Cg9uzh3qm......


Enë korridori ALHO

- 2 units; 5.0m length, 2.5m width, 2.8m height - 2 units; 7.5m length, 2.5m width, 2.8m height Cjjneikh3......Revista Hibride dhe Akomodimi 20 'Përm. Bilfinger

This 1/2 magazine 1/2 TU container is a speciality - although used it is functional - 20' length - Furniture included Bqaz7kbenw......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153