Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Trika EMS ApS nga Rødding:

Electronic manufacturing company

Herr Peer Jensen
Industriparken Nord, Skodbord 1
6630 Rødding
Danimarkë


informacione të mëtejshme ligjore

Peer Jensen

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Zgjidh dhe Vendos makinerinë
Zgjidh dhe Vendos makinerinë ASM E by Siplace E

UNUSED! Pictures shows feeders loaded, this is only for installation setup back in 2016. It has never been running production. It is as new ...

Dërgoni kërkesën për Trika EMS ApS:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Zgjidh dhe Vendos makinerinë ASM E by Siplace E

UNUSED! Pictures shows feeders loaded, this is only for installation setup back in 2016. It has never been running production. It is as new and fully working ! PART NO. DESCRIPTIO......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153