Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
UAB Memelio kosmetika fund Klaipeda:

Produktion und Verpackung

Herr Volker Dubs
Mainu g. 6-14
94101 Klaipeda
Lituania


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makineritë e paketimit të flluskave
Makineritë e paketimit të flluskave Tommy Nielsen 501 FSX

Manual Blistering Machine TOMMY NIELSEN 501 FSX Year: 11-12-2009 CE Marked: YES Model: 501 FSX Voltage: 3x400/230V Frequency: 50 Hz kW: 3,5k ...

kodues kartoni
kodues kartoni Graseby 4ACC

CE Marked: YES Uyruyqq2 Model: 4ACC Voltage: 240/110V Frequency: 50/60 Hz Serial No: 964048 Last checkup Allen: 2018 ...

shtypje pluhuri
shtypje pluhuri Kemwall Engineering KC 21/12

EMWALL ENGINEERING POWDER PRESS Year: 2002 CE Marked: YES Model: KC 21/12 B7tndc97wo Voltage: 415V Frequency: 50 Hz Serial No: P6-5/4864 ...

Dërgo kërkesë te UAB Memelio kosmetika:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makineritë e paketimit të flluskave Tommy Nielsen 501 FSX

Manual Blistering Machine TOMMY NIELSEN 501 FSX Year: 11-12-2009 CE Marked: YES Model: 501 FSX Voltage: 3x400/230V Frequency: 50 Hz kW: 3,5kW Bar: 7.0 Serial No: 20091102 format: B......


kodues kartoni Graseby 4ACC

CE Marked: YES Uyruyqq2 Model: 4ACC Voltage: 240/110V Frequency: 50/60 Hz Serial No: 964048 Last checkup Allen: 2018......


shtypje pluhuri Kemwall Engineering KC 21/12

EMWALL ENGINEERING POWDER PRESS Year: 2002 CE Marked: YES Model: KC 21/12 B7tndc97wo Voltage: 415V Frequency: 50 Hz Serial No: P6-5/4864......


Mbushës pistoni ZAE E63G

PISTONFILLER ZAE E63G Bfarpi8w Model: E63G i: 30:1 Serial No: 30739/41......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej