Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
UAB Memelio kosmetika nga Klaipeda:

Produktion und Verpackung

Herr Volker Dubs
Mainu g. 6-14
94101 Klaipeda
Lituani


+370 679 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Pika kontrolluese të rripave
Pika kontrolluese të rripave Garvens Automation GmbH BF 8/ S3

Year: 2000 CE Marked: YES Model: BF 8 Voltage: 230 V Frequency: 50 Hz Speed: 30 m/min Checkup Garvens: 2018 Max: 600 g Price: 3000 eur (FOB) ...

Makineritë e paketimit të flluskave
Makineritë e paketimit të flluskave Tommy Nielsen 501 FSX

Manual Blistering Machine TOMMY NIELSEN 501 FSX Year: 11-12-2009 CE Marked: YES Model: 501 FSX Voltage: 3x400/230V Frequency: 50 Hz kW: 3,5k ...

Dërgoni kërkesën për UAB Memelio kosmetika:
më shumë listings & makineri në ofertë:

Pika kontrolluese të rripave Garvens Automation GmbH BF 8/ S3

Year: 2000 CE Marked: YES Model: BF 8 Voltage: 230 V Frequency: 50 Hz Speed: 30 m/min Checkup Garvens: 2018 Max: 600 g Price: 3000 eur (FOB) Puqvli......


Makineritë e paketimit të flluskave Tommy Nielsen 501 FSX

Manual Blistering Machine TOMMY NIELSEN 501 FSX Year: 11-12-2009 CE Marked: YES Model: 501 FSX Voltage: 3x400/230V Frequency: 50 Hz kW: 3,5kW Bar: 7.0 Serial No: 20091102 Bl873n9em......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153