Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Fietz Kunststofftechnik GmbH nga Burscheid:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Frau Katharina Aceitero Weiss
Industriestr. 9-11
51399 Burscheid
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kompresor CompAir L45SR
Kompresor CompAir L45SR CompAir L45SR

Speed-controlled compressor. Last maintenance: February 2020 CompAir brand compressor Model: L45SR - 13A Total weight: 1035 kg Bljdvuiq7s Co ...

Kompresor CompAir L45SR
Kompresor CompAir L45SR CompAir L45SR

Speed-controlled compressor. Last maintenance: February 2020 CompAir brand compressor Blv93xuj3y Model: L45SR - 13A Total weight: 1035 kg Co ...

Dërgoni kërkesën për Fietz Kunststofftechnik GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kompresor CompAir L45SR CompAir L45SR

Speed-controlled compressor. Last maintenance: February 2020 CompAir brand compressor Model: L45SR - 13A Total weight: 1035 kg Bljdvuiq7s Compression medium: air Rated motor power:......


Kompresor CompAir L45SR CompAir L45SR

Speed-controlled compressor. Last maintenance: February 2020 CompAir brand compressor Blv93xuj3y Model: L45SR - 13A Total weight: 1035 kg Compression medium: air Rated motor power:......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153