Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Gastro Plus nga Oberndorf a/N:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Helmut Hahn
Auf der Reute, 17
78727 Oberndorf a/N
Gjermani


+49 7423 ...
+49 171 1...
informacione të mëtejshme ligjore

Fa. Gastro Plus Inh. Helmut Hahn Auf der Reute 17 78727 Oberndorf

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Sistemi i shkarkimit Mütek me tuba shkarkimi
Sistemi i shkarkimit Mütek me tuba shkarkimi Mütek Systemtechnik Entsorgungsanlagen

The extraction unit is in good condition and on a mobile base. Capacity see type plate 5,5 KW 400 V extraction capacity 2900 m³/h,😍 with pip ...

Dërgoni kërkesën për Gastro Plus:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Sistemi i shkarkimit Mütek me tuba shkarkimi Mütek Systemtechnik Entsorgungsanlagen

The extraction unit is in good condition and on a mobile base. Capacity see type plate 5,5 KW 400 V extraction capacity 2900 m³/h,😍 with pipe system for various machines. For furth......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153