Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Sumathi Printers nga Colombo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Dulantha Sumathipala
Sirimavo Banadaranaika Mw 445
10000 Colombo
Sri Lanka


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kompensimi i uebit
Kompensimi i uebit Manugraph City Line Express

Four unit 3x 4Hi, 1x Mono, 546 cut off, Web offset. Totally automatic Manucolour inking and Centrally control Dampening system, Close loop A ...

Dërgoni kërkesën për Sumathi Printers:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kompensimi i uebit Manugraph City Line Express

Four unit 3x 4Hi, 1x Mono, 546 cut off, Web offset. Totally automatic Manucolour inking and Centrally control Dampening system, Close loop Auto Register, 4 Autopasters, balloon for......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153