Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Blees Schleiferei nga Aachen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Guido Schepers
Freunder Landstr. 106
52078 Aachen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë bluarëse e tehut të sharrës
Makinë bluarëse e tehut të sharrës Schmidt Tempo ECE 45-2

from the owner due to business termination and retirement Schmidt-Tempo saw blade grinding machine with cooling lubricant system Brandname V ...

Makinë bluarëse me mjete CNC me 4 boshte
Makinë bluarëse me mjete CNC me 4 boshte Alfred H. Schütte WU 404

directly from the owner because of business termination and retirement: very neat, optically and technically perfect condition, Blhonrfhs3 S ...

TOOL dhe prestar mulli
TOOL dhe prestar mulli Alfred H. Schütte WU 2 MS

directly from the owner due to business termination and retirement Mvcomg Schütte WU 2 MS tool grinding machine with extensive accessories, ...

Dërgoni kërkesën për Blees Schleiferei:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë bluarëse e tehut të sharrës Schmidt Tempo ECE 45-2

from the owner due to business termination and retirement Schmidt-Tempo saw blade grinding machine with cooling lubricant system Brandname Vogel and with El Baron electrostatic suc......


Makinë bluarëse me mjete CNC me 4 boshte Alfred H. Schütte WU 404

directly from the owner because of business termination and retirement: very neat, optically and technically perfect condition, Blhonrfhs3 Schütte 4-axis CNC tool and universal gri......


TOOL dhe prestar mulli Alfred H. Schütte WU 2 MS

directly from the owner due to business termination and retirement Mvcomg Schütte WU 2 MS tool grinding machine with extensive accessories, tailstock, steady rest, grinding wheel h......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153