Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
P.T.C. S.R.L. nga Rubiera (RE):

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Michael Ballotta
Via Mantegna 4
42048 Rubiera (RE)
Itali


+39 0522 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
NJITSIA E SHTETJES S W UJIT
NJITSIA E SHTETJES S W UJIT PTC 1E 40lpm at 400bar

Unit mod. PTC 1E Painted steel frame with dumpers Pump: EFFEGI mod. AT 60 Performance: 40 lpm at 400bar Jv039q Electric motor 30kW 400V 50hZ ...

Dërgoni kërkesën për P.T.C. S.R.L.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
NJITSIA E SHTETJES S W UJIT PTC 1E 40lpm at 400bar

Unit mod. PTC 1E Painted steel frame with dumpers Pump: EFFEGI mod. AT 60 Performance: 40 lpm at 400bar Jv039q Electric motor 30kW 400V 50hZ Star-tringle starter......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153