Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Lamero BV nga Heerenveen:

Verkoop en verhuur van verwarmingssystemen zoals lucht verwarmers met als brandstof biomassa of houtpellets.

Herr Rob Brouwer
Postbus 1
8440 AA Heerenveen
Holandë


+31 513 2 ...
+31 6 216...
informacione të mëtejshme ligjore

Lamero BV R.L.Brouwer Venus 3 NL8448CE Niederlande KvK 62744119 BTW NL109176789B01

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Teatri i ajrit të nxehtë 250kW
Teatri i ajrit të nxehtë 250kW Gome Italy Lamero TGS-200

Hot air unit for pellet burner (wood pellets) 250kW power Dmkx0ut Total 4 pieces 2x including burner 250kW Bmax/Elmec Group Italy each € 3.7 ...

Dërgoni kërkesën për Lamero BV:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Teatri i ajrit të nxehtë 250kW Gome Italy Lamero TGS-200

Hot air unit for pellet burner (wood pellets) 250kW power Dmkx0ut Total 4 pieces 2x including burner 250kW Bmax/Elmec Group Italy each € 3.750 2x excluding burner each € 2.500 (As ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153