Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
GEO Institutas UAB fund Klaipeda:

The company "GEO Institutas" is the high technology company created in the year 2003, deals with design, production and sales of high precision grinding machines, parts and other technological equipment. All modern 3D design technique is employed.

Herr Ramunas Jasevicius
Otu 13
92278 Klaipeda
Lituania


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
orientimi horizontal i sondës
orientimi horizontal i sondës Ditch Witch JT3020 Housing+starter rod+steeringplate

THE BEST VALUE: The price is for the complete set: steering plate + beacon housing + adapter + collar + starter rod Also we have various o ...

pjesë shpimi horizontale të drejtimit
pjesë shpimi horizontale të drejtimit Vermeer spare parts any

Our company is based in Lithuania, European Union. We produce wide range of Horizontal directional drilling parts, including reamers, adapte ...

Stërvitje rrotulluese të tërheqjes (copë tërheqjeje me hapa)
Stërvitje rrotulluese të tërheqjes (copë tërheqjeje me hapa) GEO Institute Rotary drag bits (step drag bits)

Multiclaw drill bits drill faster than any other drill bits. Bzuouotj2d ...

Dërgo kërkesë te GEO Institutas UAB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
orientimi horizontal i sondës Ditch Witch JT3020 Housing+starter rod+steeringplate

THE BEST VALUE: The price is for the complete set: steering plate + beacon housing + adapter + collar + starter rod Also we have various other parts for horizontal directional dr......


pjesë shpimi horizontale të drejtimit Vermeer spare parts any

Our company is based in Lithuania, European Union. We produce wide range of Horizontal directional drilling parts, including reamers, adapters, starter rods, housing, trihawk drill......


Stërvitje rrotulluese të tërheqjes (copë tërheqjeje me hapa) GEO Institute Rotary drag bits (step drag bits)

Multiclaw drill bits drill faster than any other drill bits. Bzuouotj2d......


pjesë shpimi horizontale të drejtimit Vermeer D36/50 Housing+starter rod+steeringplate

THE BEST VALUE: The price is for the complete set: steering plate + beacon housing + adapter + collar + starter rod Also we have various other parts for horizontal directional dr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej