Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Tischlerei Ecker nga Sierning:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Alexander Ecker
Mühlberg 21
4522 Sierning
Austri


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
buzë banding machine
buzë banding machine Ott Kantomat K156

OTT edge banding machine Kantomat K156, year 1994, few operating hours. Fully operational, in good condition. Rolls and strip magazine, caps ...

Dërgoni kërkesën për Tischlerei Ecker:
më shumë listings & makineri në ofertë:
buzë banding machine Ott Kantomat K156

OTT edge banding machine Kantomat K156, year 1994, few operating hours. Fully operational, in good condition. Rolls and strip magazine, caps, flush milling, chamfer milling, radius......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153