Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CARBE s.r.o. fund Telnice:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jakub Hrdlicka
Draha 427
66459 Telnice
Republika Çeke


Informacione të tjera ligjore

CARBE s.r.o.
Draha 427
664 59 Telnice u Brna

Represented by:
Jakub Hrdlička

Court of Registration:
C 42498 vedená u Krajského soudu v Brně

Sales Tax Identification Number:
CZ26297281

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtyp rimeso hidraulike - linja e prodhimit
Shtyp rimeso hidraulike - linja e prodhimit ORMA ORMA - 5100 x 1400 mm

Press line for wood veneering consisting of the following machines: - Glue applicator OSAMA S2R, 2 rollers, width 1300 mm - new machine Xll ...

Shtyp kornizë hiraulike
Shtyp kornizë hiraulike ITALPRESSE FALCON 2000

Used hydraulic press designed for gluing frame structures such as window and door frames. It consists of a solid welded steel frame, made of ...

SAC NEW makinë bluarëse dhe krehëse
SAC NEW makinë bluarëse dhe krehëse SAC + ITALMECCANICA LE70.RSSS

Widebelt sander and brushing machine SAC NEW. Special machine for wood surface finishing. Type LE70.RSSS. Year of production 2006. 5 work u ...

Dërgo kërkesë te CARBE s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtyp rimeso hidraulike - linja e prodhimit ORMA ORMA - 5100 x 1400 mm

Press line for wood veneering consisting of the following machines: - Glue applicator OSAMA S2R, 2 rollers, width 1300 mm - new machine Xllaztjv - Loader from the applicator to th......


Shtyp kornizë hiraulike ITALPRESSE FALCON 2000

Used hydraulic press designed for gluing frame structures such as window and door frames. It consists of a solid welded steel frame, made of thick-walled profiles and solid I profi......


SAC NEW makinë bluarëse dhe krehëse SAC + ITALMECCANICA LE70.RSSS

Widebelt sander and brushing machine SAC NEW. Special machine for wood surface finishing. Type LE70.RSSS. Year of production 2006. 5 work units: - Calibrating roller (Ø 250 m) ha......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej