Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ATTELS R nga Riga:

ATTELS R LTD Furniture components producer.

Herr Kaspars Apsītis
Mašīnu 11
1063 Riga
Letoni


+371 29 2 ...
informacione të mëtejshme ligjore

Attels R Ltd, Masinu 11, Riga, Latvia, LV 1063 Kaspars Apsitis. Vat ID: LV40003326540 Furniture components producer.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Njëanshëm në modelin e dorës së djathtë
Njëanshëm në modelin e dorës së djathtë Brandt Brandt KDF 880

Edgebander good condition. Dimensions - 7260x1550x1768. Speed - 8-20 m/min. Edges 0.3-3mm. Strips max 20mm. Premilling unit 2 x 2.2 kw. Corn ...

Dërgoni kërkesën për ATTELS R:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Njëanshëm në modelin e dorës së djathtë Brandt Brandt KDF 880

Edgebander good condition. Dimensions - 7260x1550x1768. Speed - 8-20 m/min. Edges 0.3-3mm. Strips max 20mm. Premilling unit 2 x 2.2 kw. Corner rounding 2 motors. Scraper - Profile ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153