Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Tischkönig nga Kirchenlamitz:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Kivanc Gökyürek
Dekan-Lippert-Str. 1
95158 Kirchenlamitz
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Homag CNC, Prodhuar në Gjermani
Homag CNC, Prodhuar në Gjermani HOMAG BAZ 20/50/16/2/G

CNC machining center with edge banding unit. including cutting tools. Preis on request. Bljgpbjiw8 ...

panel saw
panel saw Giben Prisma.2.SP

!!GOOD CONDITION !! with new PC TECHNICAL DATA: Bkyjr0x Cutting length max mm: 4200 Cutting width max mm: 4200 Saw blade projection mm: 100 ...

Platforma e punës / shporta e punës
Platforma e punës / shporta e punës Jungheinrich

Working platform / work basket G8v9nnxw0 For 2 people (max. 300 kp) own weight: 105 kg ...

Dërgoni kërkesën për Tischkönig:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Homag CNC, Prodhuar në Gjermani HOMAG BAZ 20/50/16/2/G

CNC machining center with edge banding unit. including cutting tools. Preis on request. Bljgpbjiw8......


panel saw Giben Prisma.2.SP

!!GOOD CONDITION !! with new PC TECHNICAL DATA: Bkyjr0x Cutting length max mm: 4200 Cutting width max mm: 4200 Saw blade projection mm: 100 Saw blade diameter mm: 430 Scoring agg......


Platforma e punës / shporta e punës Jungheinrich

Working platform / work basket G8v9nnxw0 For 2 people (max. 300 kp) own weight: 105 kg......


buzë banding machine FELDER Format 4-Perfect 80

Dimensions and weight Length: 5382 mm Width: 750 mm Height: 1570 mm Motor: 16.4 kW Weight: 1770 kg Technical features Panel thickness min./max. 10-55 mm Panel width min. 60 mm Pan......


Makinë shpimi dowel FELDER FD 921

Used only for 1-2 months!! Machine Total length: 950 (3000) mm Total width: 1000 (1600) mm Working height: 875 mm Weight: 320 kg Max. Clamping height: 55 mm Ocw3h Electrica......


CNC Machining Center Morbidelli U46

!!!AFFORDABLE PRICE!!!! serial number: XN18 working length x-axis: 2700 mm working width y-axis: 890 mm working height y-axis: 55 mm path-feed rate max. X-axis: 49 m/min path-feed ......


Shpimi, ngjitja dhe zbritja .. të gjitha në një SCHEER BS 5102

Horizontal processing; drills, glues, dowel enforcing Oczul Workpiece width: min. 60 mm; max 1,200 mm Workpiece width for pendulum operation: max 600 mm Workpiece length: min. 100......


EDGE BANDING Machinery, prodhuar në Gjermani IMA Compact/U/PC/F/DV/8220

IMA Edge band with return system Blmzmlftur......


Sistemi Mobile nxjerrjes Felder RL 200

In very good condition, ready to ship. Total length: 1696 mm Total width: 890 mm Total height: 890 mm Weight: 320 kg Filter area: 20 m ^ 3 Blnofrga0j Intake nozzle Ø: 200 mm Chip ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153