Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Griffnerhaus GmbH nga Griffen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Klaus Kogelnig
Gewerbestrasse 3
9112 Griffen
Austri


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tavolina kthyese linje prodhimi + ura
Tavolina kthyese linje prodhimi + ura Weinmann 2 Stk. Kompaktanlagen Dach und RW

Compact system roof station: Blf7wi7mpm 2 pcs. Zimmerman turning tables with clamping device 1 pc. Multifunction bridge with tool changer + ...

Dërgoni kërkesën për Griffnerhaus GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tavolina kthyese linje prodhimi + ura Weinmann 2 Stk. Kompaktanlagen Dach und RW

Compact system roof station: Blf7wi7mpm 2 pcs. Zimmerman turning tables with clamping device 1 pc. Multifunction bridge with tool changer + suction Data record WUPCAD Compact unit ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153