Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DOTES d.o.o. nga Dolenja vas:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Miha Oražem
Obrtniška ulica 6
1331 Dolenja vas
Slovenia


+386 1 83 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
HUNDEGGER K1 CNC MASCHINE JOINERY
HUNDEGGER K1 CNC MASCHINE JOINERY Hans Hundegger AG K1-A

in a very good shape, regularly serviced, in working condition, replaced computer and updated program Ijbbzwljw ...

Dërgoni kërkesën për DOTES d.o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
HUNDEGGER K1 CNC MASCHINE JOINERY Hans Hundegger AG K1-A

in a very good shape, regularly serviced, in working condition, replaced computer and updated program Ijbbzwljw......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153