Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Technikoland Paweł Żołna fund 26-600 Radom:

Handel, serwis maszyn CNC

Herr Paweł Żołna
Garbarska 27
26-600 Radom
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Johnford SV41
Johnford SV41 JOHNFORD SV41

Processing centre: Johnford SV 41. Control: Heidenhain iTNC530 Year of production: 2003 Rides: X 1050, Y 610, Z 610 (30, 30, 20 m/min) Table ...

makine CNC bluarje
makine CNC bluarje LEADWELL MV -50I

Control: Fanuc Oi-MC Passages: X - 1270 mm Y - 600 Z - 600 Spindle Bucvssfjbz 12000 RPM Taper BT 40 Magazine 30 tools Year of production 200 ...

Frezë CHEVALIER QP 2040L
Frezë CHEVALIER QP 2040L Chevalier QP 2040L

X axis travel 1020 mm Y-axis travel 530 mm Z-axis travel 510 mm Type CNC FANUC 0i Table length 1200 mm Bzzq93vhp3 Table width 510 mm Max. wo ...

Dërgo kërkesë te Technikoland Paweł Żołna:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Johnford SV41 JOHNFORD SV41

Processing centre: Johnford SV 41. Control: Heidenhain iTNC530 Year of production: 2003 Rides: X 1050, Y 610, Z 610 (30, 30, 20 m/min) Table: 1200 x 600 Spindle: 10000 RPM, two-sta......


makine CNC bluarje LEADWELL MV -50I

Control: Fanuc Oi-MC Passages: X - 1270 mm Y - 600 Z - 600 Spindle Bucvssfjbz 12000 RPM Taper BT 40 Magazine 30 tools Year of production 2007......


Frezë CHEVALIER QP 2040L Chevalier QP 2040L

X axis travel 1020 mm Y-axis travel 530 mm Z-axis travel 510 mm Type CNC FANUC 0i Table length 1200 mm Bzzq93vhp3 Table width 510 mm Max. workpiece weight 600 kg Tool storage 24 Ha......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej