Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Cairati srl nga Nerviano:

La nostra azienda si occupa del restauro integrale di autovetture di prestigio da oltre 25anni

Herr Roberto Cairati
Pogliano 22
20014 Nerviano
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kompresor me vidë Atlas Copco 50-67 HP
Kompresor me vidë Atlas Copco 50-67 HP Atlas Copco

Compressor perfectly working and in excellent condition Press. 13/15 bar power 50-67 HP More information in private Jicp2zb ...

Dërgoni kërkesën për Cairati srl:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kompresor me vidë Atlas Copco 50-67 HP Atlas Copco

Compressor perfectly working and in excellent condition Press. 13/15 bar power 50-67 HP More information in private Jicp2zb......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153