Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK nga Tychy:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Jakub Lenik
Elizy Orzeszkowej 15D
43100 Tychy
Poloni


informacione të mëtejshme ligjore

PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK
ul. Elizy Orzeszkowej 15D
43-100 Tychy
Poland

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Rrëshirë e derdhur në transformator 800kVA 15,75 / 0,4
Rrëshirë e derdhur në transformator 800kVA 15,75 / 0,4 GBE Italy

Cast resin transformer 800 kVA 15,75/0,4 new, unused Uuil2mh ...

Transformatori i naftës 160 -1000kVA
Transformatori i naftës 160 -1000kVA ABB SGB ALSTOM AREVA

Used oil transformer on stock 160-1000kVA 160 kVA 15,75/0,4 producer ABB year 1999 400 kVA 21/0,4 producer ALSTOM year 1998 630 kVA 6,3/0 ...

Dërgoni kërkesën për PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Rrëshirë e derdhur në transformator 800kVA 15,75 / 0,4 GBE Italy

Cast resin transformer 800 kVA 15,75/0,4 new, unused Uuil2mh......


Transformatori i naftës 160 -1000kVA ABB SGB ALSTOM AREVA

Used oil transformer on stock 160-1000kVA 160 kVA 15,75/0,4 producer ABB year 1999 400 kVA 21/0,4 producer ALSTOM year 1998 630 kVA 6,3/0,42 producer ALSTOM year 2004 630 kVA 21......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153