Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Luxterior bvba nga Houthalen-Helchteren:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Ivan Melekhov
Europarklaan 1035
3530 Houthalen-Helchteren
Belgjikë


+32 11 98 ...
informacione të mëtejshme ligjore

Luxterior bvba Legal address: Rafnusstraat 31, 3530, Houthalen-Helchteren , LIMBURG Belgium Location address: Europarklaan 1035, 3530, Houthalen-Helchteren , LIMBURG Belgium VAT BE0696680031 Company Type: Private Limited Company Independent

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
makinë Tenoning
makinë Tenoning BACCI TTF 1/S

Tenoning machine BACCI TTF 1/S The TTF1 BACCI machine with automatic control (NC) is designed for making edge joints on furniture elements, ...

Dërgoni kërkesën për Luxterior bvba:
më shumë listings & makineri në ofertë:
makinë Tenoning BACCI TTF 1/S

Tenoning machine BACCI TTF 1/S The TTF1 BACCI machine with automatic control (NC) is designed for making edge joints on furniture elements, chair legs, stools, as well as cutting ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153