Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
J.A.Maquinaria Industrial nga Nules:

Maquinaria para la fabricación de pallets, embalajes, reciclaje y envases, aserradero. Maquinaria nueva y de ocasión. Restauraciones, desmontajes y montajes de maquinaria.

Herr Jaume Alòs
Ctra. Nules-La Vall, km 0,700
12520 Nules
Spanjë


informacione të mëtejshme ligjore

ES19012653W

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Prestar bllok paletë
Prestar bllok paletë Storti

Pallet block cutter Very new with little use 10 wooden chargers 09vkljd9 ...

Makina kamera dhe zgjedha
Makina kamera dhe zgjedha Cape

Chamfer and yokes machine (American pallet) Bkvyrbqsac ...

Dërgoni kërkesën për J.A.Maquinaria Industrial:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:

Prestar bllok paletë Storti

Pallet block cutter Very new with little use 10 wooden chargers 09vkljd9......


Makina kamera dhe zgjedha Cape

Chamfer and yokes machine (American pallet) Bkvyrbqsac......


Sharrë me diametër 70 BFB

Diameter 70 log saw Gpgtsakau......


Prerës automatik bllok dhe automatik loa OMEV

Automatic dowel cutter with 3 independent bar loaders and automatic nailer loader module. Acoustic protection house Bk2lrli03x......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153