Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Furfaro s.r.l nga Volvera:

FURFARO S.r.l. Azienda specializzata nella lavorazioni di carpenteria e nella produzione di ricambi per cave di sabbie e miniere

Herr Amedeo Furfaro
Strada piossasco 43/e int.1
10040 Volvera
Itali


informacione të mëtejshme ligjore

Furfaro S.r.l.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë saldimi CLOOS GLC 450 MC
Makinë saldimi CLOOS GLC 450 MC Cloos GLC 450 MC

Complete and working welding machine Bku2pg3a8s ...

Modeli torno LABOR 255
Modeli torno LABOR 255 Labor 255

Lathe LABOR 255 plus accessories (4 jaw self-centering chuck bezel etc...) Bku2r3wts2 ...

Dërgoni kërkesën për Furfaro s.r.l:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë saldimi CLOOS GLC 450 MC Cloos GLC 450 MC

Complete and working welding machine Bku2pg3a8s......


Modeli torno LABOR 255 Labor 255

Lathe LABOR 255 plus accessories (4 jaw self-centering chuck bezel etc...) Bku2r3wts2......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153