Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Arolita nga Kaunas:

We sell screen printing equipment.

Herr Valentinas Gylys
A. Juozapaviciaus pr. 102
45113 Kaunas
Lituani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tharëse e vazhdueshme LYNX 1100/14
Tharëse e vazhdueshme LYNX 1100/14 Tesoma GmbH LYNX 1100/14

Specifications: Modular textile dryer LYNX 1100/14. Natural gas heated with sucking out. Belt width 1600mm. Inlet: 1000mm length; 2 hot air ...

Screen Printing makinë
Screen Printing makinë Natgraph, Ltd. E.U Model 1

Auto shutter, Single phase 220V, 10A. Cbzvvtaz Frame size max 124 x 95 cm. Length x width x height 1260.0 × 1340.0 × 1150.0 mm Remark: disma ...

Dërgoni kërkesën për Arolita:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tharëse e vazhdueshme LYNX 1100/14 Tesoma GmbH LYNX 1100/14

Specifications: Modular textile dryer LYNX 1100/14. Natural gas heated with sucking out. Belt width 1600mm. Inlet: 1000mm length; 2 hot air segments: 4000mm length; Outlet: 700mm l......


Screen Printing makinë Natgraph, Ltd. E.U Model 1

Auto shutter, Single phase 220V, 10A. Cbzvvtaz Frame size max 124 x 95 cm. Length x width x height 1260.0 × 1340.0 × 1150.0 mm Remark: dismantling, packaging, customs, shipping and......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153