Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Albert Spiess AG fund Schiers:

Spiess AG , Fleischwarenfabrik 7220 Schiers ( Schweiz )

Herr Edi Ziegler
Landstr. 64
7220 Schiers
Zvicra
Graubünden


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtrembërues filmi shtrëngues ENOdrive
Shtrembërues filmi shtrëngues ENOdrive m+b ENOdrive

New pallet wrapper makes your packing work easier ! Bknxjldo37 ...

Makinë e prerë / automatike e prerjes
Makinë e prerë / automatike e prerjes Bizerba GSP HD

This slicer is suitable for automatic slicing of meat, vegetables, cheese etc. up to a thickness of 23 mm. Xged08ef With the three different ...

Sistemi i ftohjes së produkteve
Sistemi i ftohjes së produkteve Schomaker SWKB 2.000/600

The unit is suitable for cooling meat, vegetables, pasta, etc. . The fresh water is mixed with compressed air and cools the product, which i ...

Dërgo kërkesë te Albert Spiess AG:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtrembërues filmi shtrëngues ENOdrive m+b ENOdrive

New pallet wrapper makes your packing work easier ! Bknxjldo37......


Makinë e prerë / automatike e prerjes Bizerba GSP HD

This slicer is suitable for automatic slicing of meat, vegetables, cheese etc. up to a thickness of 23 mm. Xged08ef With the three different feed steps and the three selectable fee......


Sistemi i ftohjes së produkteve Schomaker SWKB 2.000/600

The unit is suitable for cooling meat, vegetables, pasta, etc. . The fresh water is mixed with compressed air and cools the product, which is transported by an adjustable conveyor ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej