Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Firma Budowlana INTROBUD Maciej Borowski

Firma Budowlana INTROBUD Maciej Borowski nga Bielsko-Biała:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Mieczysław Lis
Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
Poloni


informacione të mëtejshme ligjore

Firma Budowlana INTROBUD Maciej Borowski
ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
Polska
PL5471877952

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
MEP FLEXIPLUS 250/40 Prerje Rebar
MEP FLEXIPLUS 250/40 Prerje Rebar MEP

The FLEXIPLUS is an automatic system for cutting to length of bar material. The machine is very flexible and allows the cutting of bars to l ...

Dërgoni kërkesën për Firma Budowlana INTROBUD Maciej Borowski:
më shumë listings & makineri në ofertë:
MEP FLEXIPLUS 250/40 Prerje Rebar MEP

The FLEXIPLUS is an automatic system for cutting to length of bar material. The machine is very flexible and allows the cutting of bars to length, the automatic collection of the p......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153