Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Rebach Product kft nga Miskolc:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Tibor Horvath
Kiss Ernő 17
3531 Miskolc
Hungari


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
machine EDM
machine EDM CHARMILLES D10

Charmilles D10 Isocut block spark. All functions work, filters replaced 1 month ago. Manual, technological descriptions. With Isopulse80 cab ...

Robot ABB IRB140 M2000
Robot ABB IRB140 M2000 ABB IRB140 M2000

644 Hours of use! It was a scratch-free condition, it was a demonstration machine. Full documantation. Bkm7wmekxb ...

Dërgoni kërkesën për Rebach Product kft:
më shumë listings & makineri në ofertë:
machine EDM CHARMILLES D10

Charmilles D10 Isocut block spark. All functions work, filters replaced 1 month ago. Manual, technological descriptions. With Isopulse80 cabinet. With Superfinish function, planet.......


Robot ABB IRB140 M2000 ABB IRB140 M2000

644 Hours of use! It was a scratch-free condition, it was a demonstration machine. Full documantation. Bkm7wmekxb......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153