Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SC METENE SERVICE SRL nga Dragasani:

SC METENE SERVICE SRL
Podgoriei 23
Dragasani Valcea
Romania
RO33134815
We will be happy to answer all your questions.

Herr Cosmin Mindrescu
Podgoriei 23
245700 Dragasani
Rumani


informacione të mëtejshme ligjore

Mindrescu Viorel Cosmin - Director

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Linja e plotë e shisheve  20.000 b/h
Linja e plotë e shisheve 20.000 b/h Krones

Linja e plotë e shisheve: larje, Bottling, pasterizim, Stapling, Etiketa, Rrip transportieri Ne preferojmë të shesim linjë të plotë. Por ne ...

Dërgoni kërkesën për SC METENE SERVICE SRL:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Linja e plotë e shisheve 20.000 b/h Krones

Linja e plotë e shisheve: larje, Bottling, pasterizim, Stapling, Etiketa, Rrip transportieri Ne preferojmë të shesim linjë të plotë. Por ne pranojmë gjithashtu ofertën për produkte......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153