Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
OM Machinery/ AJCE Europe fund Heerjansdam:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ömer Inal
Lindtsedijk 39
2995 XL Heerjansdam
Holanda
Zuid-Holland


Informacione të tjera ligjore

AJCE Europe

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shoferi i grumbullit të fletëve, Vibrohammer, Trilblok
Shoferi i grumbullit të fletëve, Vibrohammer, Trilblok AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver

We can offer you new excavator mounted Pile driver- Pile Hammer, Vibro Pile hammer, Vibratory pile driver, Vibratory Hammer. This model AJCE ...

Çekiç vibrues AVH30ST, Trilblok,
Çekiç vibrues AVH30ST, Trilblok, AJCE Europe AVH30ST Vibrohammer

We offer you new AJCE AVH30ST Side Grip type Vibro Hammer/ Sheetpile Driver/ SPUNDWAND RAMMGERÄTE/ Sheetpiledriver/ Damwand trilblok/ Martin ...

Hidraulike Hammer Breaker
Hidraulike Hammer Breaker Atlas Copco Epiroc MB1700 MB1700DP

We offer you Atlas Copco Epiroc MB1700 Dust from 2010 with NEW Auto Lube, bushes, seal kit, 2 guide plate, 2 guide plate small, 2 shock abso ...

Dërgo kërkesë te OM Machinery/ AJCE Europe:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shoferi i grumbullit të fletëve, Vibrohammer, Trilblok AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver

We can offer you new excavator mounted Pile driver- Pile Hammer, Vibro Pile hammer, Vibratory pile driver, Vibratory Hammer. This model AJCE AVH30 fits on excavator class 20-35 ton......


Çekiç vibrues AVH30ST, Trilblok, AJCE Europe AVH30ST Vibrohammer

We offer you new AJCE AVH30ST Side Grip type Vibro Hammer/ Sheetpile Driver/ SPUNDWAND RAMMGERÄTE/ Sheetpiledriver/ Damwand trilblok/ Martinete vibratorio/ Stroj za vibriranje pilo......


Hidraulike Hammer Breaker Atlas Copco Epiroc MB1700 MB1700DP

We offer you Atlas Copco Epiroc MB1700 Dust from 2010 with NEW Auto Lube, bushes, seal kit, 2 guide plate, 2 guide plate small, 2 shock absorber, elastic pad, 2 tool pin, 2 stop pi......


Hidraulike Hammer Breaker Rockbreaker Atlas Copco PB310 SB302 SB 302

We offer you Atlas Copco/ Epiroc PB310 hammer from 2011 in top condition. This hammer is completely refurbished with NEW bushes, new liner, new piston, 4 new damper, elastic pad, s......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej