Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
UGNIES TAKAS nga Plunge:

Prekyba biomases dziovinimo ir presavimo įranga

Herr Rimantas Kazbaras
Telsiu 115d
90151 Plunge
Lituani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
tharëse
tharëse

drum dryer sawdust and stem biomass Bkd2pvu2vi ...

tharëse Drum
tharëse Drum

drum dryer sawdust and stem biomass .Bugninė dziovykla Bkekefnhwm ...

Kapaciteti i shtypjes së peletit të drurit 1,5-4,5 t / orë
Kapaciteti i shtypjes së peletit të drurit 1,5-4,5 t / orë Matador 450+ OGM 1,5 450 1,5

good technical condition, new matrices and rollers MATADOR 35000EUR, OGM -1,5 15000EUR N9crn ...

Dërgoni kërkesën për UGNIES TAKAS:
më shumë listings & makineri në ofertë:
tharëse

drum dryer sawdust and stem biomass Bkd2pvu2vi......


tharëse Drum

drum dryer sawdust and stem biomass .Bugninė dziovykla Bkekefnhwm......


Kapaciteti i shtypjes së peletit të drurit 1,5-4,5 t / orë Matador 450+ OGM 1,5 450 1,5

good technical condition, new matrices and rollers MATADOR 35000EUR, OGM -1,5 15000EUR N9crn......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153