Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
IHD Taub Ltd nga Rosh Haain:

Dealer of used equipment

Herr Hay Taub
Lavi 6
48550 Rosh Haain
Izrael


+972 50-2 ...
+972 50-2...
informacione të mëtejshme ligjore

ALL ITEMS SOLD AS IS WHERE IS

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kompresor ajri
Kompresor ajri Ingersoll Rand R110i

Ingersoll Rand Air Compressors R110i Model R110i 150 Hp (110Kw) New Control Panel Ysnd20 ...

Shkelës hidraulik i shtyllave
Shkelës hidraulik i shtyllave Sinovo Model SPA8

Concrete Pile Cutting Machine 30 Hours Caterpillar engine unit set 10 Modules The diameter range (mm) – 1250-1400 Oersb ...

Dërgoni kërkesën për IHD Taub Ltd:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kompresor ajri Ingersoll Rand R110i

Ingersoll Rand Air Compressors R110i Model R110i 150 Hp (110Kw) New Control Panel Ysnd20......


Shkelës hidraulik i shtyllave Sinovo Model SPA8

Concrete Pile Cutting Machine 30 Hours Caterpillar engine unit set 10 Modules The diameter range (mm) – 1250-1400 Oersb......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153