Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SENATOR SK s.r.o. nga Bratislava:

Furniture parts producer

Herr Miroslav Glogovský
Agátová 22
84101 Bratislava
Slovakia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
buzë banding machine
buzë banding machine HOLZ-HER Sprint 1321

The machine is functional without any defects. It was in one-shift operation. Parameters: panel thickness 6 - 50 mm, Feed 8- 16 m/min, hotme ...

buzë banding machine
buzë banding machine HOLZ-HER Sprint 1321

The machine is functional without any defects. It was in one-shift operation. Parameters: panel thickness 6 - 50 mm, Feed 8- 16 m/min, hotme ...

Dërgoni kërkesën për SENATOR SK s.r.o.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
buzë banding machine HOLZ-HER Sprint 1321

The machine is functional without any defects. It was in one-shift operation. Parameters: panel thickness 6 - 50 mm, Feed 8- 16 m/min, hotmelt Glue Cartridges or hotmelt granulated......


buzë banding machine HOLZ-HER Sprint 1321

The machine is functional without any defects. It was in one-shift operation. Parameters: panel thickness 6 - 50 mm, Feed 8- 16 m/min, hotmelt Glue Cartridges or hotmelt granulated......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153