Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BOS Wieldrecht BV nga Dordrecht:

Constructiebedrijf-machinefabriek

Herr A.J. van der Wulp
Wieldrechtseweg 28
3316 BG Dordrecht
Holandë


+31 78 22 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Heavy torno
Heavy torno EST TICINO ET&MC 520x4000

Length tdc 4000mm, drive 30kW Turning range 1040-720mm 4-Chuck 1000mm Spindle passage 205mm Lyyvr8mh ...

Dërgoni kërkesën për BOS Wieldrecht BV:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Heavy torno EST TICINO ET&MC 520x4000

Length tdc 4000mm, drive 30kW Turning range 1040-720mm 4-Chuck 1000mm Spindle passage 205mm Lyyvr8mh......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153