Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Van Havere Bouwmachines fund Melsele:

In en verkoop van gebruikte bouwmachines.
Import and export of used construction machinery.

Herr Kristoff Van Havere
Nieuwlandstraat 18A
9120 Melsele
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Përçmoni Tandenbak
Përçmoni Tandenbak Verachtert Tandenbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information K8bi3sg ...

Përçmoni Tandenbak
Përçmoni Tandenbak Verachtert Tandenbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbidrloj ...

Përçmon puinbakun
Përçmon puinbakun Verachtert puinbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbjae3km ...

Dërgo kërkesë te Van Havere Bouwmachines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Përçmoni Tandenbak Verachtert Tandenbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information K8bi3sg......


Përçmoni Tandenbak Verachtert Tandenbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbidrloj......


Përçmon puinbakun Verachtert puinbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbjae3km......


Përbuzur Palletframe CW55S Verachtert Palletframe CW55S

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Bwwlwgp - Quickhitch CW55S - Fork length: 120 cm. - Very good condition......


Eurosteel Dieplepel Eurosteel Dieplepel

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information 0rkmn3w2......


PAJISJET ARDEN Puinbak Arden Equipment Puinbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Ovwpb......


VH -BM Verdichtingswiel - Kompaktues VH-BM Verdichtingswiel - Compactator

Type: Compactor Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbrbuuhh......


VH -BM Sorteergrijper - Rrëmbimi i renditjes VH-BM Sorteergrijper - Sorting grab

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbr8ifdk EPA Marked: yes......


Verachtert graafbakken CW10/30/40/45/55 Verachtert graafbakken CW10/30/40/45/55

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information EPA Marked: yes Bucket type: Excavator bucket - Complete line for machines from 0,8 unti......


Jack 810 JACK 810

Field of application: Construction Dr2ptu82q Please contact Kristoff Van Havere for more information......


Boforce Tandenbak Boforce Tandenbak

Field of application: Construction Please contact Kristoff Van Havere for more information Brbbuucxxt......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej