Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
CNC & Mechanik Dienstleistungen nga Tuntenhausen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Herbert Peter Bauer
Oberrainer Feld 5
83104 Tuntenhausen
Gjermani


+49 162 4 ...
+49 162 4...
informacione të mëtejshme ligjore

CNC & Mechanik Dienstleistungen Herbert Peter Bauer e.K. Oberrainer Feld 5 83104 Tuntenhausen Tel. 01624176721 Ist.ID: DE27 222 1515 HRA 12685 AG Traunstein 

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Dërgoni kërkesën për CNC & Mechanik Dienstleistungen:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153