Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CNC & Mechanik Dienstleistungen fund Bad Füssing:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Herbert Peter Bauer
Aichmühlweg 3
94072 Bad Füssing
Gjermani
Bayern


Informacione të tjera ligjore

CNC & Mechanik Dienstleistungen
Herbert Peter Bauer e.K.
Oberrainer Feld 5
83104 Tuntenhausen
Tel. 01624176721
Ist.ID: DE27 222 1515
HRA 12685 AG Traunstein 

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra CNC vertikale machining
Qendra CNC vertikale machining DMG MORI DMC635V

Machine as good as new from a training workshop!!! Civ8q9c3 Only 1078 (one thousand seventy-eight operating hours. Control Einumerik 840DSL ...

Çok nofulla Schunk Rota-S 315
Çok nofulla Schunk Rota-S 315 Schunk Rota-S

Two very well preserved jaw chucks Schunk Rota-S The price is 1500 € plus VAT. Per piece. B0uhmrsgsy ...

Dërgo kërkesë te CNC & Mechanik Dienstleistungen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra CNC vertikale machining DMG MORI DMC635V

Machine as good as new from a training workshop!!! Civ8q9c3 Only 1078 (one thousand seventy-eight operating hours. Control Einumerik 840DSL with ShopMill Kessler spindle SK40 10.00......Çok nofulla Schunk Rota-S 315 Schunk Rota-S

Two very well preserved jaw chucks Schunk Rota-S The price is 1500 € plus VAT. Per piece. B0uhmrsgsy......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej