Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
H&d metaalbewerking nga Almelo:

het bedrijf H&D metaalbewerking opgericht in 1999 bewerking van metalen

Herr Thom ten Dam
Slachthuiskade 26A
7602 CV Almelo
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mësoni në
Mësoni në ZMM CP 836

length Tdc 4000mm turning diameter Ø 650 mm swing over the bed Ø 1000 mm 133mm diameter gears 4x speed 3-1600 rpm rapid traverse z-axis 10m/ ...

Stërvitje RADIALE
Stërvitje RADIALE KOLB

mk 5 arm length 1250mm impact drill spindle 300mm diamond drilling spindle Ø80mm height adjustment 750mm speed 40 - 1800t/min weight 2500kg ...

Dërgoni kërkesën për H&d metaalbewerking:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mësoni në ZMM CP 836

length Tdc 4000mm turning diameter Ø 650 mm swing over the bed Ø 1000 mm 133mm diameter gears 4x speed 3-1600 rpm rapid traverse z-axis 10m/min Bjwuailq3j Rapid traverse x-axis 5 m......


Stërvitje RADIALE KOLB

mk 5 arm length 1250mm impact drill spindle 300mm diamond drilling spindle Ø80mm height adjustment 750mm speed 40 - 1800t/min weight 2500kg machine is incl drill cube lxwxh 750x600......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153