Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BC Container ApS nga Helsingør:

BC Container forhandler primært containere både nye og brugte. Vi har indimellem også comprimatorer på lager

Herr Claus Brahenitz Ditzel
Stengade 26D
3000 Helsingør
Danimarkë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
shtypës kartoni
shtypës kartoni Varig Husmann SPB 20 SEN-E

Cardboard presse, in good condition, and fulle working order Bjvvski9gf ...

kamion plehrash
kamion plehrash Mercedes-Benz

Mercedes Garbage truck, euro 5, year 2009, milage (km) 495000. Excellent tr Cpasdloe ...

Dërgoni kërkesën për BC Container ApS:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
shtypës kartoni Varig Husmann SPB 20 SEN-E

Cardboard presse, in good condition, and fulle working order Bjvvski9gf......


kamion plehrash Mercedes-Benz

Mercedes Garbage truck, euro 5, year 2009, milage (km) 495000. Excellent tr Cpasdloe......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153