Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Henning Ludwig nga Warburg:

Ich verkaufe ein paar Maschinen im Rahmen der Werkstattauflösung meines Vaters

Henning Ludwig
Zur Kerne 12
34414 Warburg

Tel: 01738327620

Herr Henning Ludwig
Zur Kerne 12
34414 Warburg
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
torno / torno
torno / torno Liebert & Gürtler unbekannt

with accessories Bjt0re2qec ...

frezë
frezë Beling & Lübke Berlin NP3L

with accessories Wfidbiy2 ...

frezë
frezë Kocherscheidt unbekannt

ready for use Bjt03fxajh ...

Dërgoni kërkesën për Henning Ludwig:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
torno / torno Liebert & Gürtler unbekannt

with accessories Bjt0re2qec......


frezë Beling & Lübke Berlin NP3L

with accessories Wfidbiy2......


frezë Kocherscheidt unbekannt

ready for use Bjt03fxajh......


Precision torno Proxxon PD 360

The machine was only used a little Wfrberrz......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153