Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
CursorCNC Zrt nga Kecskemét:

CNC milling and Turning.
We wnat sell our Okuma 2SP-250H with Gantry Loader

Herr György Szondi
Trafó u. 1.
6000 Kecskemét
Hungari


informacione të mëtejshme ligjore

We want to sell a Okuma 2SP-250H with Gantry Loader (2009) with good conditions.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
OKUMA 2SP-250H CNC La Paralele 2-Spindle
OKUMA 2SP-250H CNC La Paralele 2-Spindle Okuma 2SP-250H with Gantry Loader

Okuma 2SP-250H Parallel 2-Spindle CNC Lathe with Gantry Loader N3zbr ...

Dërgoni kërkesën për CursorCNC Zrt:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
OKUMA 2SP-250H CNC La Paralele 2-Spindle Okuma 2SP-250H with Gantry Loader

Okuma 2SP-250H Parallel 2-Spindle CNC Lathe with Gantry Loader N3zbr......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153