Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kingway Europe Machinery fund Popów:

Największy importer maszyn budowlanych i rolniczych w Europie

Frau Karolina Skrzypczyk
Wieluńska 9
42110 Popów
Polonia
Slaskie


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ngarkues rrotash 912 LUKAS 4x4 E RE!
Ngarkues rrotash 912 LUKAS 4x4 E RE! KINGWAY LUKAS 912

Modern LOADER LUKAS 912 with a capacity of 1,200 kg - professional and durable. The LUKAS 912 model is the perfect equipment for the most de ...

KINGWAY 5300 Ngarkues mbrapa, E RE!
KINGWAY 5300 Ngarkues mbrapa, E RE! KINGWAY 5300

Modern BACKHOE LOADER 5300 kg - professional and durable. Model 5300 is the perfect equipment for the most demanding construction, electrica ...

Ngarkues rrotash BUYAC 910 E RE!
Ngarkues rrotash BUYAC 910 E RE! KINGWAY BUYAC 910

Modern LOADER 1000 kg - professional and durable. The 1000 kg model is the perfect equipment for the most demanding construction, electrical ...

Dërgo kërkesë te Kingway Europe Machinery:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ngarkues rrotash 912 LUKAS 4x4 E RE! KINGWAY LUKAS 912

Modern LOADER LUKAS 912 with a capacity of 1,200 kg - professional and durable. The LUKAS 912 model is the perfect equipment for the most demanding construction, electrical, plumbi......


KINGWAY 5300 Ngarkues mbrapa, E RE! KINGWAY 5300

Modern BACKHOE LOADER 5300 kg - professional and durable. Model 5300 is the perfect equipment for the most demanding construction, electrical, plumbing, repair and service companie......


Ngarkues rrotash BUYAC 910 E RE! KINGWAY BUYAC 910

Modern LOADER 1000 kg - professional and durable. The 1000 kg model is the perfect equipment for the most demanding construction, electrical, plumbing, repair and service companies......


Mini ekskavator KINGWAY JEFF 10 K! I RI KINGWAY Jeff 10 K RS

Jeff 10 K RS excavator on tracks. Modern Jeff 10 K mini excavator - professional and durable. It has a cabin with a built-in wiper and the possibility of removing windows. The Jeff......


RANCHER 916 Ngarkues me rrota 4x4 E RE! KINGWAY RANCHER 916

Modern RANCHER 916 charger - professional and durable. The RANCHER 916 is the ideal equipment for farms, construction, electrical, plumbing, repair and service companies in similar......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej