Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
LLC Sirius Extrusion nga Khmelnytskyi:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Frau Elvira Yanik
Pilotska 20
29010 Khmelnytskyi
Ukrainë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
makineri paketimi me kapuç shtrirje
makineri paketimi me kapuç shtrirje Lachenmeier MultiFlex X1

the stretch-hood packaging machine MultiFlex X1 film produced by Lachenmeier. Fhhxaj07m This machine was purchased by our company in 2017 as ...

Dërgoni kërkesën për LLC Sirius Extrusion:
më shumë listings & makineri në ofertë:
makineri paketimi me kapuç shtrirje Lachenmeier MultiFlex X1

the stretch-hood packaging machine MultiFlex X1 film produced by Lachenmeier. Fhhxaj07m This machine was purchased by our company in 2017 as a part of laboratory equipment and was ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153