Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Rabenbauer GmbH nga Waldkirchen:

Ersatzteile für BMW Motorräder

Herr Hannes Rabenbauer
Wotzmannsreut 5
94065 Waldkirchen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
CNC torno
CNC torno DMG MORI NEF 400

Spindle hours 1677. Current. Machine can be inspected under power. Machine is still in production so hours will increase. Condition very goo ...

Makinë mulliri me aksin e 4-të Mikron WF 31 C
Makinë mulliri me aksin e 4-të Mikron WF 31 C Mikron WF 31 C

Mikron WF 31 C milling machine with 4th axis. Haidenhain control TNC 155 with hand wheel X / Y / Z 500/500/450 mm Machine is equipped with a ...

Dërgoni kërkesën për Rabenbauer GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
CNC torno DMG MORI NEF 400

Spindle hours 1677. Current. Machine can be inspected under power. Machine is still in production so hours will increase. Condition very good. New price 98000Euro. Jaw chuck is onl......


Makinë mulliri me aksin e 4-të Mikron WF 31 C Mikron WF 31 C

Mikron WF 31 C milling machine with 4th axis. Haidenhain control TNC 155 with hand wheel X / Y / Z 500/500/450 mm Machine is equipped with a Renishaw probe. Bkdxvgbtmn In addition,......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153