Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Innopark Thun AG nga Thun:

Konkurs-Liquidation

Herr Peter Soltermann
Militärstrasse 6
3600 Thun
Switzerland


informacione të mëtejshme ligjore

Innopark Thun AG

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Lidhës me gërshërë grushti
Lidhës me gërshërë grushti OMAS CH 70

Powerful combination machine with many punching tools. Punching: Round 28mm in steel 20mm or slotted hole 90x52mm in steel 8mm Scissors: FLA ...

Sharrë rrethore tavoline alumini
Sharrë rrethore tavoline alumini Eckert B 370

Circular table saw for aluminium with pneumatic cooling lubrication. Size 650x1150x1220mm, manual length stop. Bjyysj22kl ...

Dërgoni kërkesën për Innopark Thun AG:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Lidhës me gërshërë grushti OMAS CH 70

Powerful combination machine with many punching tools. Punching: Round 28mm in steel 20mm or slotted hole 90x52mm in steel 8mm Scissors: FLA 300x20mm or RD 45mm or VKT 45x45mm or a......


Sharrë rrethore tavoline alumini Eckert B 370

Circular table saw for aluminium with pneumatic cooling lubrication. Size 650x1150x1220mm, manual length stop. Bjyysj22kl......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153